Discussion about this post

User's avatar
Benjamin Kunc's avatar

“hlavně nic nového nezkoušejte, dopadne to jako vždy” je docela dobrá definice všeobecnýho sentimentu státní správy. Mám dojem, že spousta lidí v týhle oblasti uvažuje v cyklu: Dělat věci nově a lépe znamená, že je teď děláme nedostatečně a špatně. To si nikdo nesmí myslet, a proto radši všechny inovátory a dobrosery klepneme přes prsty.

No posts

Ready for more?